Turkish

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatları

Yayımlanma Tarihi: 26/05/2022

İstanbul da Göçük düzeltme işleminden etkili bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki sacın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde bu onarım tekniği kullanılmaz. Böyle durumlarda macunun ve boyanın çatlama ihtimali çok yüksektir. 
 
Onarım işlemi Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Tekniği ile yapılamayan kaporta göçükleri geleneksel yöntemlerle düzeltilir daha sonrasında boyanır.
 
Aracın kaporta aksamında meydana gelen ve boyaya hasar veren göçükler otomobilin değerinde kayba sebep olmadan Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme işlemi uygulanarak onarılabilir. 
 
A1 Garage, Mini Onarım tekniklerindeki yüksek teknolojili standartlara önem veren profesyonelliği ile hem bireysel hem de sigorta müşterilerine araç hasarlarında etkili çözümler sunmaya devam etmektedir. A1 Garage 20 yılı aşkın deneyimi ve uzman ekibi ile sürücülerin mini hasar onarım ihtiyaçlarında yanında olmaya devam etmektedir. A1 Garage tüm hizmetlerini sektöründeki uzmanlığını teknolojiyle bir araya getirerek sunmaktadır.
 
A1 Garage uzmanlığı ve tecrübesi ile otomobillere uygulanan boyasız kaporta göçük düzeltme ile ilgili görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 
A1 Garage, boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi ile size en yakın servis noktasında hizmetinizdedir. Online randevu talebi oluşturarak sürecinizi pratik bir şekilde başlatabilirsiniz.